اسمارت نُبکا

نُبکا شهر هوشمند، خانه هوشمند، زندگی هوشمند

شرکت نُبکا با تجربه ای عمیق در زمینه اینترنت اشیا، از پیشگامان این صنعتِ نوین در ایران میباشد. ما در حوزه های شهر و خانه ی هوشمند فعالیت میکنیم، و هدفمان ایجاد راحتی برای کاربران خانه هوشمند و کمک به حفظ محیط زیست با صرفه جویی در مصرف انرژی میباشد.

راهکارهای خانه هوشمند همچون روشنایی، تهویه مطبوع، مدیریت استخر، پرده، آبیاری هوشمند، موتورخانه، مدیریت انرژی و سیستم های امنیتی تخصص ماست! ما در تمام مراحل راه اندازی خانه هوشمندتان با شما هستیم. از طراحی، تا نصب و راه اندازی محصولات. اگر قصد دارید وارد دنیای شگفت انگیز خانه هوشمند شوید حتماً به ما زنگ بزنید.

راهکاری نوین در حوزه خانه هوشمند و اینترنت اشیاء

ما با هوشمندسازی اجزای مختلف ساختمان و یکپارچه سازی این اجزا، ساختمان‌های هوشمند را با استفاده از قابلیت‌های کاربردی مورد پسند و خدمات مختلف، به محیطی پویا تبدیل می‌کنیم. هر سازه‌ای عملکرد خاص خود را دارد و اینترنت اشیا و محاسبات ابری ، ما را قادر به ارائه روش‌های جدید و ایجاد تغییر درتجربه ساخت ساختمان‌های هوشمند در سراسر جهان می‌کند.

  • روشنایی هوشمند با قابلیت توسعه و یکپارچگی با سنسورها و سرویس‌های مختلف و تضمین کاهش مصرف انرژی
  • امنیت هوشمند با بهره گیری از دوربین‌ها وسنسورهای امنیتی و یکپارچگی با سیستم‌های اعلام خطر و اطفا حریق
  • سنسورهای متصل شده و یکپارچه با سیستم های گرمایش و سرمایش، سیستسم‌های امنیت و روشنایی ساختمان
  • لوازم یکپارچه شامل درب‌ها و دستگیره‌های هوشمند، آیفون‌های هوشمند، پرده ، کلید و پریز هوشمند، آبیاری و نگهداری گلدان‌ها و فضای سبز
  • اپلیکیشن و نرم افزار یکپارچه برای مدیریت و کنترل قسمت‌های مختلف ساختمان، با امکان تعریف سطوح دسترسی و تعریف سناریوهای مختلف

با تجهیز خانه یا سازمان خود به زیرساخت‌های اینترنت اشیا ، بستر لازم برای اتصال و یکپارچه سازی همه تجهیزات ساختمان را فراهم نموده‌اید و زمینه گفتگوی این لوازم را فراهم آورده‌اید. با این کار امکان توسعه آتی و تکمیل فرایند هوشمندسازی را در اختیار خواهید داشت و تمام لوازم خانگی هوشمند از جمله وسایل آشپزخانه، سیستم صوتی و تصویری و غیره، امکان اضافه شدن به این بستر و یکپارچگی با سایر قسمت های خانه را خواهند داشت.

ما در نبکا از تجربه و تخصص کافی برای پیاده سازی سناریوهای مختلف خانه و ساختمان هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، بر روی پروتکل‌های ارتباطی متنوع و منطبق با معماری استاندارد و علمی ساختمان‌ بر اساس نیازهای شما برخورداریم.

جهت مشاهده محصولات ارائه شده توسط تیم اسمارت نُبکا به قسمت فروشگاهی مراجعه کنید.

%فروشگاه خانه هوشمند نبکا%